HELLO Olsztyn

Szkoła języków obcych HELLO w Olsztynie prowadzi dla swoich słuchaczy kursy języka angielskiego oraz niemieckiego. W nauce używana jest metoda SMARTY (język angielski). Kursy zarówno z języka angielskiego jak i niemieckiego przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i dorosłych słuchaczy.

Zajęcia mogą odbywać się zarówno w roku szkolnym jak i w czasie wakacji. Poza tym zajęcia prowadzone mogą być również w oparciu o metody komunikatywne. Zajęcia mogą być również prowadzone w normalnym wymiarze czasowym (ilość godzin rozłożona na dany, standardowy okres czasu) jak i w sposób intensywny. W zależności od wybranego kursu szkoła przygotowała dla swoich kursantów atrakcyjny cennik.

Dzięki profesjonalnej kadrze lektorskiej oraz dopracowanym i nowoczesnym metodom szkoła gwarantuje szybkie postępy w nauce i opanowaniu wybranego języka obcego. W czasie zajęć największy nacisk jest kładziony na praktyczne wykorzystanie języka, co dodatkowo przyspiesza naukę i gwarantuje osiągnięcie zamierzonego efektu.

HELLO
Szkoła Języków Obcych
ul. Warszawska 105/4H
10-701 Olsztyn

Tel. +48 89 542 42 70
www.hello.olsztyn.pl/


Kursy językowe: angielski, niemiecki, dla dzieci i dorosłych
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 1)
HELLO Olsztyn, 5.0 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych