MS – MASTERS Olsztyn

Szkoła MS – MASTERS w Olsztynie uczy takich języków jak angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski oraz rosyjski. Oprócz klasycznych metod nauczania, szkoła postanowiła wzbogacić swoją ofertę o metodę bezpośrednią Direct Method. Metoda ta polega na prowadzeniu konwersacji, co efektywnie zwiększa szybkość nauki i pozwala opanować język w ujęciu potrzebnym do szybkiej i sprawnej komunikacji w życiu codziennym.

Zajęcia w szkole prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowanych w tym specjalistycznych. Poza tradycyjnymi lektorami zajęcia prowadzone są także przez native speakerów. Oprócz tego naukę uzupełniają spotkania dyskusyjne, a także warsztaty językowe. Szkoła prowadzi kursy specjalistyczne między innymi dla lekarzy, finansistów czy prawników. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w tygodniu jak i na weekendach.

Oprócz tego mogą się odbywać w grupach lub też indywidualnie. Ciekawą ofertę stanowią również kursy prowadzone w czasie wakacji. Poza tym szkoła zapewnia najwyższej klasy nauczycieli języków obcych.

MS – MASTERS
Szkoła Języków Obcych
ul. 11 Listopada 7/2
10-110 Olsztyn

Tel. +48 89 535 34 34
www.msmasters.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, francuski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.2/5 (oddane głosy: 7)
MS - MASTERS Olsztyn, 3.2 out of 5 based on 7 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych