Homeschool Kuczyńscy Białystok

Homeschool jest jedną ze szkół językowych mających swoją siedzibę w Białymstoku. Szkoła ta specjalizuje się w nauce dwóch języków obcych: angielskiego i hiszpańskiego. Dla lektorów uczących w tej szkole, nauka języka obcego to nie tylko poznawanie nowych słówek i gramatyki, to przede wszystkim rozwój własnej osobowości i światopoglądu.

Poznanie nowego języka ma nam przede wszystkim pomóc w poznaniu otaczającego nas świata i zrozumieniu obcych kultur. Gdy podchodzimy do nauki języka obcego, właśnie w taki sposób, wówczas stajemy się wrażliwszymi osobami, bardziej pewnymi siebie i odważniej podejmującymi życiowe decyzje. Szkoła powstałą w roku 2002. Na początku szkoła oferowała wyłącznie naukę języka angielskiego.

Już w trzy lata po otwarciu szkoły inspekcja PASE przyznała Homeschool wysoką jakość nauczania. Szkoła Homeschool wspiera finansowo UNICEF od 2007 roku autorskim projektem „Pora spojrzeć dalej”. Wysokość pieniężna pomocy dla UNICEF zależy od uczniów szkoły, a dokładniej od wyników ich testów semestralnych i rocznych.

Homeschool Kuczyńscy
Szkoła Języków Obcych
ul. Żelazna 9/12A
15-297 Białystok

Tel. +48 85 742 80 77
homeschool.pl


Kursy językowe: angielski, hiszpański, poszerzanie światopoglądu
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 1.8/5 (oddane głosy: 11)
Homeschool Kuczyńscy Białystok, 1.8 out of 5 based on 11 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych