BERLIN Białystok

Znajomość przynajmniej jednego języka obcego stała się w dzisiejszym świecie prawdziwą koniecznością. Bardzo trudne jest samodzielne nauczenie się języka obcego. Większość osób wymaga ucząca się języka samodzielnie, bardzo szybko traci motywację. Takim osobom potrzebna jest dyscyplina, czyli uczęszczanie na zajęcia do dobrej szkoły językowej.

Inwestując czas i pieniądze w naukę dużo łatwiej o pożądaną dyscyplinę, na odpowiednim poziomie. Świetnym pomysłem z pewnością okażą się szkolenia i kursy językowe oferowane przez Szkołę Językową Berlin. Organizowane kursy zostały opracowane w taki sposób, by umożliwić wszystkim chętnym osobom łatwe przyswojenie potrzebnego nam w życiu codziennym obcego języka.

Obecnie by awansować po szczeblach kariery zawodowej znajomość przynajmniej języka angielskiego jest konieczna. Oferta Szkoły Językowej Berlin skierowana jest nie tylko do wielkich korporacji biznesowych, lecz również do małych firm, w których istnieje konieczność przeprowadzenia szkolenia z języka angielskiego lub niemieckiego.


BERLIN

Szkoła Języków Obcych
ul. Częstochowska 6A
15-459 Białystok

Tel. +48 85-746 15 55
www.berlin.edu.pl


Kursy językowe: angielski, szkolenia dla firm, korporacji
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.5/5 (oddane głosy: 1)
BERLIN Białystok, 4.5 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych