LEKTOR Białystok

Konkurencja na białostockim rynku szkół językowych jest bardzo duża, jednakże na pierwszy plan wysuwa się i tak oferta akademii języków obcych Lektor. Szkoła języków obcych Lektor, istnieje już na rynku od ponad dwudziestu dwóch lat. Cieszy się wielką renomą na tamtejszym rynku. Szkoła oferuje kursy pięciu języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.

Możliwość nauki języka angielskiego mają już dzieci w wieku od czterech do sześciu lat. Dla takich maluchów organizowane są sobotnie kursy. Akademia Języków Obcych Lektor organizuje również kursy dla osób przygotowujących się do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Również osoby dorosłe chcące nauczyć się skutecznej komunikacji w obcym języku mogą spróbować swoich sił.

Kursy są głównie przeprowadzane metodą bezpośrednią, która polega w dużej mierze na, jak najszybszym przełamaniu barier językowych w komunikacji międzyludzkiej, poprzez częste słuchanie i mówienie w języku obcym. Istnieje również możliwość zapisu na indywidualne zajęcia z wybranym lektorem.

LEKTOR
Szkoła Języków Obcych
ul. Skłodowskiej 3/42
15-095 Białystok

Tel. +48 85 744 72 73
lektor.bialystok.pl


Kursy językowe: angielski, francuski, rosyjski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 2.3/5 (oddane głosy: 6)
LEKTOR Białystok, 2.3 out of 5 based on 6 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych