ROYAL SCHOOL Opole

Szkoła ROYAL SCHOOL ma bardzo bogatą ofertę językową. Można w niej opanować perfekcyjnie takie języki jak język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, czeski, holenderski czy rosyjski. Poza tym szkoła prowadzi zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców.

Zajęcia w ROYAL SCHOOL prowadzone są wg metody komunikatywnej. Opierają się o prowadzenie różnego typu form konwersacji pomiędzy lektorem i uczniami jak i samymi kursantami. W ramach oferty szkoła proponuje wszystkie poziomy zaawansowania oraz zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, czyli dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Poza standardowymi kursami ogólnojęzykowymi szkoła proponuje również szereg kursów przygotowujących do egzaminów.

Mogą to być kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych jak i egzaminów na certyfikaty takie jak FCE, CAE, CPE, BEC, TELC. Poza zajęciami w grupach oferta obejmuje również zajęcia indywidualne w tym w domu klienta. Oferta skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm.

ROYAL SCHOOL
Szkoła Języków Obcych
ul. Katowicka 65
45-061 Opole

Tel. +48 77 547 26 18
www.royal.opole.pl


Kursy językowe: włoski, czeski, holenderski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.2/5 (oddane głosy: 7)
ROYAL SCHOOL Opole, 4.2 out of 5 based on 7 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych