Kasia Lewicka Akademia Języków Obcych Toruń

Akademia Języków Obcych została założona w Toruniu przez Katarzynę Lewicką. Oferta szkoły dotyczy kursów na różnym poziomie zaawansowani. W szkole możliwa jest nauka takich języków jak język angielski, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, norweski, rosyjski, niemiecki, czeski oraz arabski. Szkoła prowadzi również zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców.

Akademia Języków Obcych oferuje także kursy języka hiszpańskiego prowadzone w Hiszpanii. Szkoła prowadzi zarówno kursy ogólnojęzykowe jak i przygotowuje do egzaminów w tym egzaminów międzynarodowych na certyfikaty językowe. Szkoła została nagrodzona Europejskim Znakiem Innowacyjności EUROPEAN LANGUAGE LABEL w zakresie nauczania i uczenia się języków obcych.

Oprócz samej nauki języka szkoła oferuje również poznanie kultury danego kraju. Akademia Języków Obcych jest jednym z niewielu w Polsce oficjalnych ośrodków egzaminacyjnych języka hiszpańskiego Instytutu Cervantesa oraz posiada akredytację na przeprowadzanie egzaminów DELE.

Kasia Lewicka Akademia Języków Obcych
Szkoła Języków Obcych
Rynek Nowomiejski 4
87-100 Toruń

Tel. +48 56 62 000 61
www.kasialewicka.pl


Kursy językowe: angielski, arabski, norweski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.5/5 (oddane głosy: 4)
Kasia Lewicka Akademia Języków Obcych Toruń, 3.5 out of 5 based on 4 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych