Lion’s Education Group Toruń

Lion’s Education Group jest szkołą działającą od 10 lat na rynku doskonaliliśmy. Partnerami dydaktycznymi szkoły są m.in.: Oxford University Press, Longman, Hueber. W szkole prowadzone są zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego oraz chińskiego.

Mamy tutaj do czynienia z kursami na wielu różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w grupach liczących maksymalnie 8 słuchaczy. Oferta nauki języków to jednak nie wszystko. Lion’s Education Group proponuje również kursy szybkiego czytania, tłumaczenia, kursy języka biznesowego i tym podobne. Wracając do kursów językowych to mogą być one prowadzone jak to już było wspomniane w grupach lub też w ujęciu indywidualnym.

Poza językiem biznesu szkoła prowadzi również inne szkolenia w zakresie języków specjalistycznych. Ponadto szkołę wyróżnia atrakcyjny cennik pozwalający na naukę wszystkim zainteresowanym oraz program rabatowy. Dodatkowym udogodnieniem jest usługa nauki zdalnej, czyli e-learning.

Lion’s Education Group
Szkoła Języków Obcych
ul. Prosta 20 /4
87-100 Toruń

Tel. +48 56 653 97 95
www.academyofenglish.pl


Kursy językowe: angielski, hiszpański, chiński
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych