Mr. Rabbit Toruń

Mr. Rabbit jest szkołą językową specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego dzieci od trzeciego roku życia. Poza nauką języka angielskiego lektorzy dbają również o rozwój kreatywności dzieci oraz zdolności zapamiętywania. Szkoła jest wyspecjalizowana w nauce języka angielskiego tym niemniej w przypadku zainteresowania osób chętnych istnieje możliwość utworzenia grup, w których dzieci będą mogły uczyć się również języka niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego.

W szkole poza najmłodszymi dziećmi w wieku przedszkolnym mogą uczyć się również dzieci w wieku szkolnym, oraz gimnazjaliści. Zajęcia prowadzone są w małych grupach lub też w trybie indywidualnym. Ponadto grupy są tak dobrane by wiek kursantów był w miarę możliwości zbliżony. W szkole pracują wyłącznie profesjonalni lektorzy wyspecjalizowaniu w nauce dzieci i młodzieży.

Dodatkowym plusem szkoły jest atrakcyjny cennik kursów językowych oraz możliwość skorzystania z rabatów. Wszystko to sprawia, że szkoła jest jednym z liderów w dziedzinie nauczania wymienionych grup wiekowych w regionie.

Mr. Rabbit
Szkoła Języków Obcych
ul. Legionów 22
87-100 Toruń

Tel. +48 51 795 55 50
www.mrrabbit.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, hiszpański
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.6/5 (oddane głosy: 16)
Mr. Rabbit Toruń, 4.6 out of 5 based on 16 ratingsLiczba opinii: 1 do 'Mr. Rabbit Toruń'

 1. Karolina pisze:

  Moje dzieci chodzą do szkoły Mr. Rabbit od początku jej powstania. Z przyjemnością stwierdzam, że z roku na rok w szkole dużo się zmienia na korzyść. Widać, że dyrekcja inwestuje w najlepsze pomoce dydaktyczne i przygotowanie lektorów. Jedyny minus z moje punktu widzenia to zajęcia w ferie zimowe.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych