LENGUA VIVA Gdańsk

Szkoła Lengua Viva oferuje lekcje indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowuje do egzaminów takich jak FCE, CAE, TOLES, Matura, DELE, DELF, DALF, TFI i tym podobne. Swoim klientom oferuje bogaty wybór języków. Mowa tutaj zarówno o tych najpopularniejszych, czyli o języku angielskim, francuskim czy niemieckim jak i o językach chińskim czy arabskim.

W swojej ofercie szkoła Lengua Viva posiada również kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Co do samych kursów to możemy wyróżnić zarówno kursy ogólnojęzykowe jak i specjalistyczne takie jak Business English, Business Spanish, Business Chinese. Zajęcia w szkole prowadzone są na zmianę przez tradycyjnych lektorów jak i native speakerów.

Poza tym szkołą oferuje nowoczesne pomoce naukowe takie jak podręczniki czy pomoce multimedialne. Szkoła Lengua Viva organizuje także warsztaty językowe pozwalające poznać nie tylko język, ale również kulturę oraz obyczaje danego kraju. Dla swoich klientów szkołą przygotowała zniżki w swojej księgarni.

LENGUA VIVA
Szkoła Języków Obcych
Aleja Grunwaldzka 83 / 2
80-244 Gdańsk

Tel. +48 58 718 02 90
www.lenguaviva.edu.pl


Kursy językowe: angielski, chiński, arabski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 1)
LENGUA VIVA Gdańsk, 5.0 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych