Leader School Gdańsk

Leader School jest firmą edukacyjną oferującą nowoczesne i świeże podejście do kwestii nauczania języków obcych. Szkoła oferuje kursy językowe dla różnych osób. Mogą to, więc być kursy dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Firma oferuje kursy ogólnojęzykowe jak i szkolenia z zakresu szybkiego oraz sprawnego czytania, treningu pamięci i skutecznego notowania (mindmapping) dla dzieci (program Leo Maniak) i dorosłych (Zarządzanie informacją).

Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i do klientów biznesowych. Wśród kursów możemy odnaleźć również te przygotowujące do poszczególnych egzaminów takich jak egzaminy gimnazjalne, maturalne, FCE, CAE, CPE. Szkoła prowadzi również zajęcia przygotowawcze do egzaminu Zertifikat Deutsch.

Oprócz tego egzamin TELC może zdawać każdy, kto ukończy w Leader School kurs metodą BLS Communication. Zajęcia prowadzone są w małych grupach od pięciu do dziesięciu osób. Każdy nowy klient może liczyć na 4 lekcje próbne.

Leader School
Szkoła Języków Obcych
al. Grunwaldzka 135 A
80-264 Gdańsk

Tel. +48 58 776 28 15
www.lsgdansk.pl


Kursy językowe: dzieci, młodzież, osoby dorosłe
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 1)
Leader School Gdańsk, 5.0 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych