LOGAN Toruń

Szkoła Języków Obcych LOGAN powstała w czerwcu 2001 roku. Od początku szkoła uczy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego. Kursy przeznaczone są dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Szkoła zapewnia między innymi komfortową oraz kameralną atmosferę nauki języków obcych. Zajęcia prowadzone są w małych grupach liczących od pięciu do dziesięciu osób.

Kolejnym atutem szkoły jest atrakcyjny cennik a także możliwość rozłożenia płatności na wygodne dla klienta raty. Idąc dalej należy wspomnieć o ofercie pozwalającej na bezpłatne konsultacje z lektorem. Dla nowych słuchaczy szkoła przygotowała dwa tygodnie darmowej nauki. Szkoła kładzie nacisk na metodę komunikacyjną, która pozwala na szybkie i sprawne opanowanie umiejętności niezbędnych do posługiwania się językiem zarówno w życiu codziennym, jak i na płaszczyźnie zawodowej.

W ramach oferty mamy do czynienia z kursami ogólnymi jak i przygotowującymi do szeregu egzaminów. Oferta szkoły jest również skierowana do klientów biznesowych oraz firm.

LOGAN
Szkoła Języków Obcych
ul. Chełmińska 235
87-100 Toruń

Tel. +48 56 651 16 46
www.sjo-logan.com


Kursy językowe: włoski, francuski i rosyjski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych