Okay Białystok

Szkoła języków obcych Okay jest jedną z najlepszych szkół tego typu w Białymstoku. W takowej dziedzinie, jaką jest nauczanie języków obcych szczególną troską otacza edukację lingwistyczną z naciskiem na nabywanie umiejętności sprawnej komunikacji w językach nauczanych.

W swojej ofercie ma zajęcia zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. SZJO Białystok w tym szkoła Okay są pod tym względem bardzo elastyczne. W szkole Okay mamy program nauczani, który jest przeznaczony dla najmłodszych. Chodzi tutaj o dzieci w przedziale wiekowym od trzech do siedmiu lat. Szkoła Okay jak każda szkoła języków obcych Białystok ma w swojej ofercie kilka ciekawych propozycji dotyczących języków.

Mamy, zatem języki dla zwykłych klientów jak i ofertę biznesową dla firm. Takie kursy języka angielskiego w Białymstoku są bardzo popularne. Szkoła Okay ma specjalną ofertę przygotowaną zwłaszcza dla lekarzy a także pielęgniarek. Nauka jest prowadzona zgodnie z najnowocześniejszymi i najskuteczniejszymi metodami nauczania, jakie są obecne na rynku.

Ovay
Szkoła Języków Obcych
ul. Ks. A. Abramowicza 1
15-872 Białystok

Tel. +48 85 868 48 69
www.centrumokay.pl


Kursy językowe: dla małych dzieci, języki obce w pracy, kursy wakacyjne
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych