4better Białystok

Jedną z najlepszych szkół językowych w Białymstoku jest bez wątpienia szkoła 4better. Oferta tej szkoły jest niezwykle bogata, a dodatkowo kuszą niskie ceny. W ofercie szkoły 4better znajdują się kursy dla dzieci młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Istnieje możliwość wyboru kursu przygotowującego do matury, egzaminu gimnazjalnego czy innych egzaminów państwowych.

W szkole 4better organizowane są także kursy biznesowe dla firm. Mamy możliwość wyboru formy zajęć, które mogą odbywać się albo indywidualnie, w duecie, albo w małych grupach nieprzekraczających pięciu osób. Zajęcia mogą odbywać się w miejscach wyznaczonych przez klienta. Plan kursu językowego oraz sposobów nauczania jest indywidualnie dostosowany do oczekiwań i potrzeb każdego ucznia.

Szkoła językowa 4better współpracuje również z wysokiej klasy wydawnictwem językowym, co pozwala na zakup podręczników do nauki języka angielskiego w atrakcyjnych cenach. Wszystkie zajęcia prowadzone są w atmosferze sprzyjającej szybkiemu odkrywaniu tajemnic obcego języka.

4better
Szkoła Języków Obcych
ul. Witosa 25/2
15-660 Białystok

Tel. +48 607 855 468
www.4better.pl


Kursy językowe: dzieci, młodzież, dorośli
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych