Języki Świata Białystok

Akademią językową wpisaną do rejestru Ministerstwa Edukacji Narodowej jest akademia Języki Świata. Jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, czyli certyfikatów Rady Europy. Poza ofertą licznych kursów językowych Akademia Językowa Języki Świata jest również Agencją Tłumaczeń.

Szkołę Języki Świata charakteryzuje precyzyjny dobór grup uczniów, zarówno pod względem wieku, jak i poziomu zaawansowania. Dobór techniki i trybu nauczania jest z reguły dostosowany indywidualnie do potrzeb ucznia. W akademii Języki Świata wcielono program obowiązkowych egzaminów i testów umożliwiających dokładną obserwację poczynionych postępów grupy i każdego z uczniów indywidualnie.

W akademii Języki Świata mamy możliwość nauki aż dziesięciu języków obcych: angielskiego, arabskiego, chińskiego, japońskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i szwedzkiego. Już od pierwszych zajęć mamy szansę na swobodną konwersację z obcokrajowcami, od poziomu podstawowego. Akademię nadzoruje Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Języki Świata
Szkoła Języków Obcych
ul. Sienkiewicza 49
15-002 Białystok

Tel. +48 85 653 73 83
www.jezykiswiata.pl


Kursy językowe: angielski, włoski, szwedzki
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 1.8/5 (oddane głosy: 14)
Języki Świata Białystok, 1.8 out of 5 based on 14 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych