OMNIBUS Poznań

Centrum OMNIBUS prowadzi w Poznaniu najwyższej, jakości kursy języka angielskiego, niemieckiego oraz kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Szkoła może się pochwalić ponad dwudziestoletnią tradycją w nauczaniu języków obcych.

W tym czasie zdobyła ona niezbędne doświadczenie pozwalające przekazywać wiedzę swoim kursantom skutecznie oraz co ważne w dzisiejszych czasach – szybko. Szkole OMNIBUS zaufało już tysiące poznaniaków. Szkoła prowadzi między innymi kursy dla osób powyżej szesnastego roku życia, kursy indywidualne, kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge ESOL, kursy organizowane na życzenie czy szereg kursów dla firm oraz klientów instytucjonalnych. Szkoła OMNIBUS Poznań to także Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut.

OMNIBUS to również księgarnia językowa oraz wyjazdowe kursy języków obcych. Oferta kursów języka angielskiego i niemieckiego w zaprzyjaźnionych szkołach w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Austrii jest już dostępna w szkole. Wszystko to zapewnia najwyższą jakość nauczania.

OMNIBUS
Szkoła Języków Obcych
ul. Żmigrodzka 41/49
60-171 Poznań

Tel. +48 601 674 529
eomnibus.pl


Kursy językowe: indywidualne, egzaminacyjne, dla firm
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 1)
OMNIBUS Poznań, 5.0 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych