INTERSECTION Poznań

Centrum Szkoleniowe INTERSECTION jest firmą prowadzoną przez Annę Kolbuszewską i Andrzeja Stęsika. To dwoje profesjonalistów z wysokimi kwalifikacjami do nauczania języka angielskiego oraz kwalifikacjami biznesowymi zdobytymi w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii. Atutem jest również ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz kursów.

Szkoła specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego. Swobodne posługiwanie się angielskim w rozmowie to główny cel kształcenia, jakie stawia sobie Centrum Szkoleniowe INTERSECTION . W ramach oferty szkoła proponuje klientom zarówno kursy ogólnojęzykowe jak i kursy przygotowujące do różnego typu egzaminów. Kolejnym elementem oferty są wyspecjalizowane biznesowe kursy języka angielskiego.

Poza tym ofertę szkoły można podzielić na kursy modułowe, kursy indywidualne oraz kursy korporacyjne. Ciekawe rozwiązanie stanowią także szkolenia indywidualne przeprowadzane w wirtualnej klasie. Oprogramowanie klasy wirtualnej oferuje szersze możliwości niż popularne komunikatory internetowe, co zwiększa efektywność nauczania tą metodą.

INTERSECTION
Szkoła Języków Obcych
ul. Sienkiewicza 8
60-817 Poznań

Tel. +48 61 847 66 04
www.intersection.pl


Kursy językowe: modułowe, kursy indywidualne oraz kursy korporacyjne
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych