One to One Zielona Góra

Szkoła językowa One to One jest szkoła oferującą swoim kursantom indywidualny tok nauczania. Cechą, która najbardziej wyróżnia tą placówkę spośród szeregu szkół języków obcych działających na terenie Zielonej Góry jest dojazd do klienta. Jest to wiec szkoła mobilna w przypadku, której to lektor dojeżdża do klienta a nie na odwrót.

Dzięki lekcjom indywidualnym lektor może poświęcić całą swoją uwagę słuchaczowi, co znacznie zwiększa, jakość nauczania języka a także przyspiesza sam proces nauczania. W ramach oferty kursów szkoła One to One proponuje wszystkim zainteresowanym kursy dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Poza tym szkoła ma bogatą ofertę kursów skierowanych do firm. Szkoła prowadzi również kursy metodą Callana oraz zajęcia indywidualne online przy użyciu komunikatora skype, czyli kursy e-learning. Co warto zauważyć szkoła oferuje bezpłatny dojazd do klienta oraz możliwość zmiany terminu danej przez zainteresowanego kursanta lekcji w przypadku wystąpienia niespodziewanych problemów.

One to One
Szkoła Języków Obcych
ul. Niepodległości 8a
65-048 Zielona Góra

Tel. +48 793 228 289
www.one-to-1.pl


Kursy językowe: angielski, dojazd do klienta, kursy dla firm
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych