JAGO Zielona Góra

Ośrodek Nauczania Języków Obcych JAGO prowadzi szereg zajęć dla wszystkich grup wiekowych. Mamy, więc tutaj do czynienia z zajęciami dla dzieci, również tych w wieku przedszkolnym, młodzieży, oraz osób dorosłych. W ramach oferty klienci mają do wyboru zwykłe kursy językowe jak i kursy przygotowujące do szeregu egzaminów.

Wśród kursów przygotowawczych mamy do wyboru kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym oraz szereg kursów przygotowujących do certyfikatów językowych. Szkoła poza ofertą dla osób prywatnych posiada również ofertę dla firm oraz klientów instytucjonalnych.

Oprócz samej oferty edukacyjnej Ośrodek Nauczania Języków Obcych JAGO prowadzi również biuro tłumaczeń. Wracając do szkoły językowej zajęcia odbywają się w niej zarówno w czasie roku szkolnego jak i w czasie wakacji. Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są w ramach Językowego Przedszkola Niepublicznego „Nad strumykiem”. Ponadto centrum oferuje zniżki między innymi dla osób kontynuujących naukę w szkole językowej.

JAGO
Szkoła Języków Obcych
ul. Bohaterów Westerplatte 11
65-034 Zielona Góra

Tel. +48 68 322 19 92
www.jago.pl


Kursy językowe: angielski, przygotowawcze do egzaminów, dla firm
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 1)
JAGO Zielona Góra, 5.0 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych