POLIGLOTA Kraków

Szkoła języków obcych POLIGLOTA rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku. Od tego czasu misją szkoły jest nauczanie języków obcych na najwyższym poziomie. Szkoła uczy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Poza tym szkoła prowadzi zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców.

Poza tym szkołą oferuje kursy na wszystkich poziomach zaawansowania z podziałem na grupy wiekowe oraz odrębne kusy dla dzieci, gimnazjalistów oraz maturzystów. Program nauczania obowiązujący w szkole jest zgodny z Common European Framework of Reference Rady Europy. Zajęcia w szkole prowadzą native speakerzy znakomicie wyspecjalizowani w zakresie nauczania swojego języka, jako obcego oraz wybitni polscy filolodzy.

Poza tym szkoła zapewnia komfort nauczania w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia. Oprócz kursów dla osób indywidualnych w ofercie szkoły znajdują się również zajęcia prowadzone dla firm i instytucji. Szkoła przygotowuje również do szeregu egzaminów.

POLIGLOTA
Szkoła Języków Obcych
pl. Szczepański 8
31-011 Kraków

Tel. +48 12 421-81-28
www.poliglota.pl


Kursy językowe: angielski, włoski, hiszpański
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 2.6/5 (oddane głosy: 3)
POLIGLOTA Kraków, 2.6 out of 5 based on 3 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych