Lingualand Kraków

Szkoła języków obcych Lingualand oferuje swoim słuchaczom wybór szeregu atrakcyjnych kursów z siedmiu języków. W ofercie znajdują się, więc kursy języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego, szwedzkiego i norweskiego.

Szkoła posiada prestiżowy status Akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego LCCI IQ oraz Licencjonowanego Ośrodka Egzaminacyjnego TELC – The European Language Certificates. Szkoła przygotowuje do międzynarodowych egzaminów takich jak TELC, LCCI, Cambridge, Goethe Institut, oraz egzaminów certyfikatowych w Istituto Italiano, Institut Français i w Instytucie Cervantesa.

W nauce wykorzystywana jest metoda komunikatywna w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie metodyki. Zajęcia w szkole prowadzone są zarówno przez nauczycieli polskich jak i przez native speakerów we wszystkich językach. Poza tym istnieje szeroki wybór kursów począwszy od kursów grupowych po indywidualne. Szkołą przygotowuje również uczniów do egzaminów maturalnych i tym podobnych.


Lingualand

Szkoła Języków Obcych
ul.Karmelicka 45
31-128 Kraków

Tel. +48 12 632-77-25
www.lingualand.pl


Kursy językowe: angielski, szwedzki, norweski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.5/5 (oddane głosy: 4)
Lingualand Kraków, 3.5 out of 5 based on 4 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych