Prima Łódź

Historia szkoły Prima sięga 1988 roku. Była to wówczas pierwsza prywatna Szkoła Języków Obcych w Łodzi koncesjonowana przez Ministra Edukacji Narodowej. Od tego momentu szkoła wykształciła już ogromną ilość kursantów zawsze dbając o najwyższy poziom nauczania. Sukces szkoły stał się bodźcem do powstanie wielu szkół prywatnych w Łodzi tym niemniej szkoła Prima nadal jest wiodącą placówką na rynku edukacji językowej w regionie.

W szkole prowadzone są kursy z następujących języków: język angielski, hiszpański, niemiecki, portugalski, włoski, francuski, norweski, portugalski, arabski, rosyjski oraz chiński. W przypadku języka angielskiego mamy do czynienia zarówno z kursami dla dzieci jak i dorosłych. Zajęcia prowadzone są zarówno przez wykwalifikowanych lektorów polskich jak i native speakerów.

Dzięki współpracy metodyków szkoła zapewnia swoim klientom najwyższą jakość usług edukacyjnych i prowadzonych kursów językowych. Oprócz kursów ogólnojęzykowych szkoła prowadzi także kursy specjalistyczne w tym na przykład kurs języka medycznego.

Prima
Szkoła Języków Obcych
ul. Narutowicza 57
90-130 Łódź

Tel. +48 42 630 30 20
www.prima.szkola.pl


Kursy językowe: angielski, rosyjski, chiński
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 2.3/5 (oddane głosy: 10)
Prima Łódź, 2.3 out of 5 based on 10 ratingsLiczba opinii: 1 do 'Prima Łódź'

 1. Olaf pisze:

  Szkoła jest beznadzieja, dyrektor jest niereformowalny! Powołuje się na Napoleona i zachowuje jakby utknął w epoce dinozaurów….żadnych kompromisów – grupie nie podoba się książka dyrektor ma to w nosie….umowa skonstruowana bardzo stronniczo zabezpieczająca tylko interesy dyrektora. Generalnie nie polecam – najgorszy wybór na rynku łódzkich szkół językowych!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 4 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych