AKCENT Łódź

Szkoła AKCENT działająca na terenie Łodzi może się pochwalić bogatą ofertą dydaktyczną obejmującą naukę 12 języków. W swojej ofercie szkoła ma, zatem języki takie jak angielski, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, norweski, niemiecki, szwedzki, portugalski, bułgarski, chiński oraz język polski dla obcokrajowców.

W nauce języków obcych lektorzy stosują szeroko metodę komunikatywną. Kursy z szeregu języków prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. Są one przeznaczone zarówno dla młodzieży jak i osób dorosłych. Poza kursami ogólnojęzykowymi mamy również do czynienia z szeregiem kursów przygotowujących do egzaminów w tym egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym czy też do egzaminów na certyfikaty językowe.

Poza ofertą dla klientów indywidualnych szkoła przygotowała również propozycje kursów dla firm. Mamy tu również do czynienia z kursami zwykłymi jak i kursami specjalistycznymi w tym z kursami biznesowymi. Szkole zaufało już wiele osób prywatnych jak i firm.

AKCENT
Szkoła Języków Obcych
al. Kościuszki 123
90-441 Łódź

Tel. +48 42 637 48 24
www.akcent.win.pl


Kursy językowe: angielski, norweski, bułgarski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.3/5 (oddane głosy: 15)
AKCENT Łódź, 4.3 out of 5 based on 15 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych