Translator Katowice

Międzynarodowe Centrum Językowe Translator działa od 1991 roku. Jako pierwsza SZJO Katowice uzyskała one w tymże roku wpis do ewidencji Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu. Od czasu założenia szkoły Translator z jej oferty edukacyjnej skorzystało już kilkaset tysięcy słuchaczy.

Szkoła języków obcych Katowice, jaką jest Translator oferuje zarówno kursy dla zwykłych ludzi jak i dla firm, instytucji oraz międzynarodowych korporacji. Jest to szkoła z ugruntowaną pozycją na rynku edukacji językowej w Katowicach jak i na całym Śląsku. Z kursów oferowanych przez Translatora skorzystały takie instytucje jak Narodowy Bank Polski, ING Bank Śląski czy PKO Bank Polski.

W swojej pracy szkoła koncentruje się na świadczeniu najwyższych usług miedzy innymi przez możliwość indywidualnego podejścia do każdego klienta. Translator oferuje jedne z najlepszych kursów, jakimi są kursy angielskiego w Katowicach. Poza tym w ofercie możemy znaleźć wiele innych języków takich jak najpopularniejsze, czyli niemiecki, francuski czy hiszpański oraz takie, które są mniej popularne, czyli na przykład język japoński czy też język hindi.

Translator
Szkoła Języków Obcych
ul. Warszawska 3
40-010 Katowice

Tel. +48 32 206 80 95
www.translator.edu.pl


Kursy językowe: hiszpański, włoski, francuski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 2.8/5 (oddane głosy: 17)
Translator Katowice, 2.8 out of 5 based on 17 ratingsLiczba opinii: 3 do 'Translator Katowice'

 1. Ola pisze:

  Szkoła językowa dzięki której wiele się nauczyłam. Miałam kilka problemów życiowych, przy odrobinie szczerości porozmawiałam z Panią Dyrektor, która pomogła mi wyjść z impasu. Jak się okazuje nie tylko biznes się liczy, przede wszystkim ludzie… Szkoda, że tak mało osób o tym pamięta w dzisiejszych czasach. Gorąco polecam!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -4 (from 4 votes)
 2. Łukasz pisze:

  Translator to naprawdę bardzo profesjonalna szkoła z dużą- jak wiem- tradycją. Kursy są organizowane pod potrzeby kursantów tj każda osoba znajdzie tam swój sposób na opanowanie języka. Ja znalazłem swój na pewno. Małe grupy, bardzo pomocni i fachowi lektorzy, tudzież skuteczne techniki nauczania sprzyjają szybkiej nauce.
  Polecam Translatora – małe grupy, świetne ceny…i takich lektorów nie znajdziesz nigdzie. Zawsze możesz na nich polegać.
  Uczęszczałam do Translatora na dwa kursy – japońskiego i angielskiego. Warto, bo dużo się nauczyłam. Komunikuję się świetnie, a było też dużo fajnych zajęć kulturowych- Translator jest moja ulubioną szkołą.
  Super poziom nauczania, doskonałe czyli niskie ceny:) W zamian dużo!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.3/5 (3 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -7 (from 7 votes)
 3. Johnnson pisze:

  Sam jestem lektorem w tej szkole językowej i wspomniane wcześniej sytuacje nigdy nie miały miejsca, pracuję tam już dość długo. Sam BARDZO bym się cieszył, gdyby sale były rzeczywiście przeładowane, bo wskazywałoby to na przesyt klientów :P Sam płacę dostaję w terminie i bez większych problemów. Same nicki osób komentujących są cudownie idiotyczne. Najprawdopodobniej ktoś z konkurencji chciał być „mondry” ale z średnim skutkiem :) Szkoła jest liderem na rynku od wielu lat, zdobyła wiele nagród i jest ośrodkiem egzaminacyjnym testów międzynarodowych. Jeśli byłaby tragiczna to nie utrzymałaby się na rynku dłużej niż rok, a istnieje od 22 lat, więc to mówi samo przez siebie. Pozdrawiam konkurencję, która ostatkiem sił próbuje bawić się w trolla internetowego, pokazując swój zatrważająco niski poziom :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.3/5 (3 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 7 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych