U.S.eful English Poznań

Jeżeli chodzi o szkoły językowe, Poznań ma bardzo wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. U.S.eful English jest jedyną szkołą w Poznaniu, która oferuje naukę zarówno języka angielskiego w wersji Brytyjskiej jak i Amerykańskiej. Misją szkoły jest nauka żywego języka angielskiego, języka codziennego użytku, jakim posługują się rodowici Amerykanie i Brytyjczycy.

Oprócz standardowych kursów i zajęć z nauki języka angielskiego szkoła U.S.eful English oferuje również tak zwane Warsztaty Wymowy. Takie kursy angielskiego Poznań są unikatowe w skali regionu. Każdy słuchacz szkoły ma prawo do uczestnictwa w ponadprogramowych zajęciach. W czasie takowych ćwiczeń nauczysz się jak wypowiedzieć prawidłowo każdy wyraz i głoskę oraz jak poprawnie akcentować zdania i naturalnie wyrazy w wybranej przez siebie konwencji Brytyjskiej lub też Amerykańskiej.

Szkoła języków obcych w Poznaniu, jaką jest U.S.eful English jest pod tym względem bezkonkurencyjna na rynku. Warto zastanowić się nad skorzystaniem z jej oferty dydaktycznej.

U.S.eful English
Szkoła Języków Obcych
Ul. Młyńska 4/8
61-729 Poznań

Tel. +48 608 57 58 30
www.usefulenglish.pl


Kursy językowe: angielski, analiza postępów, dojazd do klienta
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 1.8/5 (oddane głosy: 1)
U.S.eful English Poznań, 1.8 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych