Gburek Poznań

Centrum Gburek oferuje szereg warsztatów językowych a także coaching językowy. Gburek oferuje kilkadziesiąt metod pracy nad językiem oraz wskazuje, jak pokonać bariery, które nie są bezpośrednio związane z nauką języka. Szkoła oferuje różnego typu zajęcia i wykłady pozwalające na poznanie najbardziej skutecznych metod nauki języków.

Dzięki tego typu zajęciom w krótkim czasie słuchacze są w stanie przyswoić wiedzę, która okaże się im niezbędna w przyszłej nauce języka. Warsztaty podzielone są pod względem czasu trwania oraz kosztów. Maksymalnie warsztaty językowe mogą trwać sześć dni. Możemy również skorzystać z pojedynczych wykładów i konsultacji indywidualnych. Szkoła prowadzi zapisy na poszczególne warsztaty dzięki udostępnionej na internetowej stronie firmowej wirtualnej recepcji.

Tam każdy zainteresowany może zapoznać się z ofertą a także zapisać na warsztaty, które jego zdaniem najbardziej będą odpowiadać jego potrzebom jak i możliwościom. Jest to skuteczna metoda na przyszły rozwój językowy i pokonywanie własnych barier.

Gburek
Szkoła Języków Obcych
ul. Katowicka 27/15
61-131 Poznań

Tel. +48 601 079 124
www.gburek.com.pl


Kursy językowe: wykłady, warsztaty, konsultacje
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych