EDU-ART. Białystok

Szkołą językową korzystającą z wieloletniego doświadczenia jest szkoła Edu Art, mająca swoją siedzibę w Białymstoku. Lektor w tej szkole pomaga małym dzieciom i młodzieży w lekcjach angielskiego. Z pomocą takiego lektora żadna kartkówka, prezentacja czy, jakakolwiek praca pisemna nie będzie już straszna.

Kwestie związane z organizacją zajęć w szkole Edu Art dopasowywane są indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Spotkania mogą odbywać się zarówno w domu lektora, jak i w domu ucznia, zamieszkującego na terenie Białegostoku i najbliższych okolic. Nauczanie języka angielskiego jest dopasowane do osiągnięcia ściśle wytyczonego celu kursanta. Takim celem może być na przykład zdanie egzaminu gimnazjalnego lub maturalnego, lub też pomyślne przebrnięcie przez rozmowę kwalifikacyjną uprawniającą do pracy w dużej korporacji.

Cele mogą być różne. Szczególnie popularne są lekcje języka angielskiego w zakresie szeroko pojętego biznesu. Na takich lekcjach każdy kursant opanuje podstawowe słownictwo niezbędne w sytuacjach biznesowych.

EDU-ART.
Szkoła Języków Obcych
ul. Witosa 6/3
15-660 Białystok

Tel. +48 502 430 171
www.eduartbialystok.pl


Kursy językowe: angielski, z dojazdem lektora, biznesowe
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych