ACCESS Poznań

Centrum ACCESS prowadzi zajęcia indywidualne metodą Callana. Zajęcia mogą odbywać sie w siedzibie szkoły lub też w domu klienta. Dla każdego ucznia lektor przygotowuje indywidualny program nauczania, co zwiększa efektywność i przyspiesza naukę języka. W szkole można uczyć się takich języków jak język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski oraz rosyjski.

Poza tym w ofercie znajdują się również lekcje języka polskiego dla obcokrajowców. Dzięki nauczaniu metodami indywidualnymi cała uwaga lektora skupia się na jednym kursancie. Dodatkowo żadna lekcja nie przepada, ponieważ w przypadku niemożności spotkania się w danym terminie istnieje możliwość przeniesienia lekcji na inny dzień lub godzinę.

Dodatkowo szkoła oferuje bezpłatny dojazd lektora prawie w każde miejsce na terenie Poznania. Szkoła kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych jak i do firm chcących zwiększyć kwalifikacje językowe poszczególnych pracowników. Co ważne centrum ACCESS oferuje klientom atrakcyjne warunki cenowe.

ACCESS
Szkoła Języków Obcych
ul. Polanka 18
61-131 Poznań

Tel. +48 61 875 85 11
www.access.edu.pl


Kursy językowe: angielski, hiszpański, włoski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych