Akademia Języka Angielskiego hello Bydgoszcz

Jedną ze szkół językowych działających w Bydgoszczy od wielu lat jest szkoła Hello. Tę bydgoską szkołę językową tworzą lektorzy z największym doświadczeniem i wiedzą, zarówno anglojęzyczni, jak i polscy. Dla każdego z tych nauczycieli nauka języka, to przede wszystkim pasja.

Lektorzy samodzielnie opracowują zajęcia, motywują do nauki, ale przy wyjątkowej atmosferze. Do każdych zajęć w szkole Hello opracowany został profesjonalny system nagrań wymowy słówek i całych wyrażeń, dzięki któremu każdy kursant ma możliwość wielokrotnego wysłuchiwania każdej lekcji, na spacerze, podczas jazdy samochodem, czy w domu.

W szkole tej szczególny nacisk stawiany jest na konwersację. Specjalnie opracowany system polegający na tym, że każdy słuchacz kursu dostaje przed zajęciami nagrania słówek, które pojawią się na następnych zajęciach, pozwala na aktywne uczestnictwo w dyskusji na wszystkich lekcjach. Nauka języka angielskiego w szkole językowej Hello, odbywa się w małych, co najwyżej dziesięcioosobowych grupach.

Akademia Języka Angielskiego hello
Szkoła Języków Obcych
ul. Jagiellońska 53/4
85-097 Bydgoszcz

Tel. +48 517 435 796
www.hello.bydgoszcz.pl


Kursy językowe: angielski, małe grupy, lektorzy anglojęzyczni
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 6)
Akademia Języka Angielskiego hello Bydgoszcz, 5.0 out of 5 based on 6 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych