PROGRESSJA Bydgoszcz

Bydgoskie centrum doradczo-szkoleniowe Progressja zajmuje się przygotowaniem uczniów do egzaminów maturalnych oraz szkoleniem językowym dla pracowników firm, zarówno tych dużych, jak i mniejszych. Kursy w szkole Progressja kładą główny nacisk na doskonalenie kilku sprawności językowych na jednej lekcji.

Grupy są, co najwyżej kilkuosobowe, pomaga to niewątpliwie na rozwinięcie językowych skrzydeł każdemu kursantowi. Małe grupy gwarantują wszystkim osobom aktywny udział w każdych zajęciach. Kilkuosobowe grupy są sprzyjają również lektorowi, który może lepiej śledzić postępy uczestników kursu. Centrum doradczo-szkoleniowe jest w pełni mobilne. Jej siedziba znajduje się w Bydgoszczy, lecz możliwe są zajęcia na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Nauka może odbywać się w siedzibie centrum Progressja, albo w domu kursanta. Centrum Progressja dba o potrzeby kursantów, dlatego lekcje odbywają się w godzinach dopasowanych do potrzeb klienta. Kursant ma również możliwość wyboru specjalistycznej tematyki zajęć.

PROGRESSJA
Szkoła Języków Obcych
ul. Wojska Polskiego 65
85-825 Bydgoszcz

Tel. +48 696308485
www.progressja.pl


Kursy językowe: angielski, małe grupy, indywidualnie
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych