DISCOVER Bydgoszcz

Szkołą językową mieszczącą się przy ulicy Gdańskiej 141 w Bydgoszczy jest Discover. Siedziba tej szkoły jest jedną z najnowocześniejszych w mieście. Posiada profesjonalnie wyposażone sale lekcyjne, pracownię komputerową, oraz bibliotekę. W Discover panuje klimat sprzyjający nauce języków obcych.

Grupy w tej szkole językowej dostosowane są do wieku kursantów oraz ich poziomu zaawansowania językowego. Edukacja w tej szkole opiera się na Europejskim Systemie Kształcenia Językowego, stawiająca główny nacisk na wdrażanie nowoczesnych metod nauczania i bliski stały kontakt lektora ze słuchaczami. By taka postawa mogła być realizowana potrzebna jest wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza. Każdy kursant ma możliwość indywidualnego ustalania planu zajęć.

Po zakończonym kursie językowym w szkole Discover, każdy uczeń nabędzie umiejętność wykorzystania języka w życiu codziennym, a to przecież najbardziej chodzi. W tej szkole możemy również liczyć na stałe monitorowanie naszych postępów w nauce. Lekcje niemal w całości odbywają się w języku obcym.

DISCOVER
Szkoła Języków Obcych
ul. 3 Maja 20/4
85-016 Bydgoszcz

Tel. +48 52 322 10 08
www.discover.edu.pl


Kursy językowe: angielski, nowoczesne metody, indywidualne podejście
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych