Akcent Szczecin

Szkoła Akcent prowadzi kursy obejmujące naukę dziesięciu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego, ukraińskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, japońskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. W ofercie Szkoły Akcent obecne są kursy językowe o różnym profilu.

Mamy, zatem do czynienia z kursami standardowymi dla dzieci młodzieży oraz osób dorosłych. Poza tym mamy do czynienia z kursami egzaminacyjnymi, przyspieszonymi czy wakacyjnymi. Szkoła prowadzi także szkolenia dla firm zarówno w swojej siedzibie jak i w siedzibie klienta. W ramach kursów przygotowawczych mamy do czynienia z przygotowaniem do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych jak i certyfikatów językowych. Aby osiągnąć jak największą skuteczność nauczania języków obcych w szkole stosowane są kompilacje różnych metod dydaktycznych.

Mamy tu, więc do czynienia z małymi grupami tak dobranymi by słuchacze w nich się znajdujący reprezentowali jak najbardziej zbliżony poziom wiedzy. Podział prowadzony jest dzięki specjalnym testom i rozmowom z lektorem.

Akcent
Szkoła Języków Obcych
ul. Jasna 103 b
70-777 Szczecin

Tel. +48 507 110 045
www.akcent.szczecin.pl


Kursy językowe: angielski, japoński, polski dla obcokrajowców
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych