Ivy School Szczecin

Nazwa szkoły Ivy School nawiązuje do Ivy League, czyli stowarzyszenia uniwersytetów o najwyższym poziomie nauczania w Stanach Zjednoczonych. Zajęcia w szkole odbywają się w małych grupach, w których uczy się od trzech do dziewięciu osób.

Ma to za zadanie zapewnić jak najlepszy kontakt z lektorem i co za tym idzie jak najwyższy poziom nauczania. Językiem wiodącym w szkole jest język angielski. Szkoła szczyci się wykorzystaniem na każdym kroku najnowocześniejszych zdobyczy technologii używanych w celu zwiększenia komfortu a także skuteczności nauczania języków obcych. W ramach oferty mamy tu do czynienia z jak to już było wspomniane językiem angielskim, ale również i kursami języka niemieckiego oraz rosyjskiego.

Kursy językowe skierowane są do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Oprócz kursów ogólnojęzykowych szkoła oferuje swoim klientom również kursy przygotowujące do egzaminów jak i kursy specjalistyczne. W ofercie możemy również naleźć specjalne kursy dla namłodszych dzieci przygotowane przez anglistki, które same są mamami.

Ivy School
Szkoła Języków Obcych
ul. Ks.P. Wawrzyniaka 6E
70-392 Szczecin

Tel. +48 665 959 195
ivyschool.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, rosyjski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych