ANGLICA Wrocław

ANGLICA prowadzi kursy i korepetycje z jęz. angielskiego (brytyjski i amerykański), niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego i polskiego od 1991 roku. Lekcje w szkole są indywidualne lub w małych grupach.

Szkoła specjalizuje się w brytyjskim i amerykańskim. W ANGLICA amerykańskiego uczy na stałe lektor amerykański. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych. Oznacza to, że w szkole języków obcych mogą uczyć się zarówno dzieci, młodzież szkolna jak i osoby dorosłe. Dla wszystkich zostały przygotowane odpowiednie kursy podzielone ze względu na wiek kursantów jak i na stopień ich zaawansowania w danym języku. Szkoła prowadzi kursy ogólnojęzykowe jak i takie, dzięki którym można profesjonalnie przygotować się do różnego typu egzaminów.

Szkoła przygotowuje, zatem do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych na poziomie podstawowym jak i poziomie rozszerzonym. Ponadto przygotowuje również do szeregu egzaminów na certyfikaty językowe. Zajęcia mogą odbywać się w różnym wymiarze czasowym. Poza ofertą dydaktyczną szkoła prowadzi również biuro tłumaczeń.

ANGLICA
Szkoła Języków Obcych
ul. Karłowicza 11
51-610 Wrocław

Tel. +48 71 348 49 51
anglica1.republika.pl


Kursy językowe: angielski, brytyjski, amerykański
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych