English Teachers’ School Wrocław

English Teachers’ School to szkoła języka angielskiego. Mieści się we Wrocławiu na Krzykach. Szkoła w swojej ofercie ma szereg różnego typu kursów języka angielskiego prowadzonych na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Dzięki temu w szkole mogą uczyć się na wszystkich poziomach dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Poza ofertą skierowaną do klientów indywidualnych szkoła ma również bogatą ofertę języka angielskiego dla firm.

W tym wypadku jest to nauka komunikacji a także specjalistycznego języka biznesowego. English Teachers’ School przygotowuje również swoich kursantów do egzaminów gimnazjalnych i matury z języka angielskiego oraz egzaminów Cambridge (KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, BEC, BULATS, ILEC, ICFE) oraz TOEFL, TOEIC, GMAT.

W szkole języka uczą profesjonalni lektorzy posiadający odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie niezbędne do skutecznego przekazywania wiedzy a także native speakerzy. Zajęcia dla klientów indywidualnych jak i firm mogą odbywać się również w czasie wakacji.

English Teachers’ School
Szkoła Języków Obcych
ul. Saperów 2a
53-151 Wrocław

Tel. +48 71 332 36 62
www.ets.edu.pl


Kursy językowe: dzieci, młodzież, osoby dorosłe
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych