SATISFACTION Wrocław

Centrum Języków Obcych SATISFACTION działa na rynku edukacyjnym we Wrocławiu od 2000 roku. Szkoła oferuje kursy językowe dla słuchaczy, szkolenia językowe dla pracowników firm oraz profesjonalne usługi tłumaczeniowe.

W ramach kursów oraz szkoleń klienci indywidualni jak i biznesowi mają do wyboru takie języki jak język angielski, niemiecki, hiszpański, francuski oraz włoski. Oprócz tego szkoła prowadzi zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców. W przypadku klientów indywidualnych Centrum Języków Obcych SATISFACTION kieruje swoją ofertę do wszystkich grup wiekowych. Dzięki temu w szkole mogą uczyć się dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe.

Oprócz kursów w Polsce szkoła proponuje kursy zagraniczne. Jest to wspaniały sposób na szybkie opanowanie języka w kraju, w którym jest on językiem używanym, na co dzień. Oprócz kursów ogólnojęzykowych Centrum Języków Obcych SATISFACTION oferuje również kursy przygotowujące do różnego typu egzaminów zarówno szkolnych jak i na przeróżne certyfikaty językowe.

SATISFACTION
Szkoła Języków Obcych
ul. Zemska 16
54-438 Wrocław

Tel. +48 71 354 55 81
www.satisfaction.com.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, hiszpański
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych