Cambridge School Wrocław

Cambridge School od 1997 roku prowadzi profesjonalne kursy językowe we Wrocławiu. Początkowo szkoła funkcjonowała, jako Cambridge School of English i specjalizowała się w nauce języka angielskiego. W 2005 roku rozszerzyła jednak swoją ofertę o inne języki i zmieniła nazwę na Cambridge School Centrum Językowe.

Obecnie w ofercie centrum znajdują się kursy z takich języków jak język angielski, niemiecki, norweski, czeski, hiszpański oraz portugalski. Ponadto szkoła oferuje profesjonalne kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Zajęcia odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania. W szkole mogą uczyć się osoby dorosłe, młodzież oraz dzieci.

Szkoła prowadzi szereg kursów przygotowujących do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych czy też certyfikatów językowych (FCE, CAE, CPE, IELTS, BEC.). Podstawowym założeniem szkoły jest nauczanie swoich kursantów swobodnej komunikacji w danym języku. Poza kursami dla klientów indywidualnych oferta szkoły obejmuje również szkolenia dla firm. Zajęcia dla wszystkich klientów, czyli osób prywatnych i firm mogą odbywać się w roku szkolnym jak i w czasie wakacji.

Cambridge School
Szkoła Języków Obcych
pl. Nowy Targ 28 /18
50-141 Wrocław

Tel. +48 71 341 97 55
www.cambridge.edu.pl


Kursy językowe: norweski, czeski, hiszpański
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.5/5 (oddane głosy: 1)
Cambridge School Wrocław, 4.5 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych