Avalon Lublin

Szkoła Języków Obcych Avalon prowadzi swoją działalność od 2002 roku. Wyspecjalizowała się w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Oprócz języka angielskiego szkoła Avalon oferuje osobom zainteresowanym szereg kursów z języków takich jak hiszpański, francuski, niemiecki czy włoski.

Od samego początku działalności szkoła największą wagę przykłada do mówienia, czyli kładzie szczególny nacisk na rozwój i utrwalenie umiejętności komunikacyjnych w sytuacjach z życia codziennego. Jako pierwsza ze szkół języków obcych w lublinie szkoła Avalon zaoferowała swoim kursantom bezpłatne konsultacje oraz konwersacje.

W szkole prowadzone są zapisy na kursy na podstawie dwuetapowej weryfikacji dotychczasowych umiejętności każdego zainteresowanego. Składa się ona z testu poziomującego oraz rozmowy z konsultantem językowym. Poza atrakcyjnymi cenami kursów szkoła oferuje również promocje oraz konkursy dla nowych kursantów. Oprócz kursów języków obcych szkoła oferuje również kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

Avalon
Szkoła Języków Obcych
ul. Krakowskie Przedmieście 58/7
20-002 Lublin

Tel. +48 81 446 72 25/26
avalon.lublin.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, włoski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.0/5 (oddane głosy: 21)
Avalon Lublin, 4.0 out of 5 based on 21 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych