Euro-Forum Lublin

Jak każda SZJO Lublin tak też Euro-Forum ma w swojej ofercie różnego rodzaju ciekawe kursy i tym podobne. Szkoła rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku. Pracowało w niej wtedy ośmiu lektorów. Obecnie pracuje ich ponad trzydziestu. Jeżeli chodzi o takie placówki jak szkoła języków obcych Lublin na pewno nie ma się, czego wstydzić. Dowodem na to jest właśnie szkoła Euro-Forum.

W ofercie tejże szkoły możemy znaleźć kursy nauczania takich języków jak niemiecki, hiszpański czy też włoski lub rosyjski. Naturalnie kursy angielskiego w Lublinie również te oferowane przez szkołę Euro-Forum należą wciąż do najpopularniejszych. Nie oznacza to jednak, że inne idą w odstawkę. Okazuje się, że jest wręcz przeciwnie. Coraz więcej osób interesuje się innymi językami niż angielski. Szkoła Euro-Forum oferuje swoim klientom kursy zarówno dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych.

Poza samymi kursami szkoła prowadzi politykę ciągłej weryfikacji postępów swoich słuchaczy, co pozwala na optymalne dostosowanie programu nauczania do odpowiednich potrzeb Klienta.

Euro Forum
Szkoła Języków Obcych
ul. Graniczna 4/7,8
20-010 Lublin

Tel. +48 81 534 95 72
www.euro-forum.lublin.pl


Kursy językowe: dla dzieci, dorosłych, firm
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.0/5 (oddane głosy: 4)
Euro-Forum Lublin, 3.0 out of 5 based on 4 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych