Szkoła Języków Obcych Discovery Lublin

Szkoła Języków Obcych Discovery swoją tradycję nauczania wywodzi z firmy Felberg SJA Sp. z o.o. W 2009 roku firma owa postanowiła zmienić swój profil działalności i przekazała swoją część szkoleniową szkole Discovery. Na podstawie otrzymanych kompetencji szkoła rozwija własny produkt szkoleniowy zarówno w Lublinie jak i w Krakowie. Szkoła realizuje szkolenia w regionie południowo-wschodnim Polski.

Obejmuje województwa małopolskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie. Szkołą zajmuje się prowadzeniem zajęć na wszystkich poziomach zaawansowania języka angielskiego oraz dla wszystkich grup wiekowych. Zajęcia prowadzone są zarówno w grupach jak i w trybie indywidualnym.

Poza kursami ogólnojęzykowymi szkoła prowadzi również kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych, kursy branżowe medyczne oraz prawnicze, a także posiada bogatą ofertę skierowaną do firm. Szkoła Języków Obcych Discovery oferuje rabaty oraz ceny promocyjne miedzy innymi dla studentów czy osób kontynuujących naukę w szkole.

Szkoła Języków Obcych Discovery
Szkoła Języków Obcych
ul. Narutowicza 37/2
20-016 Lublin

Tel. +48 81 743 79 31
www.discoveryschool.pl


Kursy językowe: angielski, wszystkie grupy wiekowe, indywidualnie i w grupach
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych