Linguaton Lublin

Szkoła działa na rynku edukacyjnym już od ponad 20 lat. W tym czasie zdołała zdobyć niezbędne doświadczenie oraz ugruntować swoją pozycję na rynku edukacyjnym. W tym czasie szkoła wyspecjalizowała się w nauce języka angielskiego.

W swojej ofercie szkoła posiada szereg kursów języka angielskiego przeznaczonych dla osób w różnym wieku od małych dzieci po osoby dorosłe. Poza kursami ogólnojęzykowymi szkoła oferuje także szereg kursów specjalistycznych takich jak język angielski dla biznesu czy prawników jak i kursy przygotowujące do egzaminów. Mowa tutaj o takich kursach jak przygotowawcze do matury z języka angielskiego czy też przygotowujące do egzaminów na certyfikaty językowe.

Oprócz tego w szkole możemy spotkać kursy dla przyszłych tłumaczy, pracowników branży turystycznej czy branży farmaceutycznej. Poza kursami odbywającymi się w roku szkolnym Szkoła Języków Obcych Discovery oferuje kursy wakacyjne. Lektorzy starają się się dopasować metodę nauczania do konkretnych potrzeb danego klienta. Największy nacisk jest stawiany na komunikatywność oraz praktyczne użycie języka angielskiego.

Linguaton
Szkoła Języków Obcych
ul. Paśnikowskiego 4A
20-707 Lublin

Tel. +48 81 527 88 17
linguaton.pl


Kursy językowe: biznesowe, specjalistyczne, przygotowujące do egzaminów
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.4/5 (oddane głosy: 20)
Linguaton Lublin, 3.4 out of 5 based on 20 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych