AWANS Rzeszów

Szkoła AWANS działa na terenie całej Polski. Swoją siedzibę ma natomiast w Rzeszowie gdzie została założona w 1994 roku. Jest jedną z najbardziej doświadczonych w Polsce szkół językowych uczących metodą Callana. W roku 2006 szkoła zdobyła z wyróżnieniem Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą.

W ofercie szkoły znajdują się profesjonalne kursy dla firm oraz instytucji a także dla klientów indywidualnych. W rankingach szkół językowych Newsweeka AWANS regularnie zajmuje miejsce w ścisłej czołówce. Szkołą prowadzi zajęcia zarówno w swoich placówkach jak i w domu czy miejscu pracy klienta. W ofercie znajdują się kursy języka angielskiego jak i niemieckiego.

Mogą być prowadzone zarówno w grupach jak i indywidualnie. W czasie funkcjonowania szkołą wykształciła tysiące kursantów jak i przeprowadziła setki kursów dla firm oraz instytucji w całym kraju włącznie z największymi firmami czy instytucjami. Szkoła otrzymała również certyfikat FairPlay od Krajowej Izby Gospodarczej oraz Podkarpacką Nagrodę Jakości z wyróżnieniem.

AWANS
Szkoła Języków Obcych
al. Piłsudskiego 34
35-001 Rzeszów

Tel. +48 17 850 00 07
www.awans.edu.pl


Kursy językowe: dla klientów indywidualnych, firm, instytucji
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 5.0/5 (oddane głosy: 2)
AWANS Rzeszów, 5.0 out of 5 based on 2 ratingsLiczba opinii: 1 do 'AWANS Rzeszów'

 1. Tomasz pisze:

  Lektorka bardzo się stara. Metoda nauki – kalan – skuteczna nawet na tak odpornego na naukę człowieka jak ja. Cena 55 zł za mnie, żonę i córki (mamy lekcje indywidualne w szkole) jest do przyjęcia.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych