Germanitas Rzeszów

Germanitas jest szkołą języków obcych specjalizującą się w języku niemieckim. W Germanitasie spotkać możemy grupy na praktycznie każdym poziomie zaawansowania języka niemieckiego od zupełnie początkujących po bardzo zaawansowane. Jednak to nie tylko szkoła języka niemieckiego. Poza tym w szkole możemy z powodzeniem uczyć się takich języków jak język angielski, włoski, hiszpański rosyjski i francuski.

W ofercie Germanitas znajdziemy standardowe kursy całoroczne (120 godzin), kursy maturalne (120 godzin), kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych (120 godzin), intensywne językowe kursy wakacyjne (40 godzin), specjalistyczne kursy języka fachowego, a także intensywne kursy przygotowawcze do studiów na kierunkach takich jak filologia angielska i germańska.

Zajęcia w szkole prowadzone są przez nauczycieli akademickich oraz native-speakers. Warto wiedzieć, iż Germanitas jest placówką nadzorowaną przez Kuratorium Oświaty i Wychowania. Przed rozpoczęciem kursu każdy chętny przechodzi bezpłatny test kwalifikujący go na określony poziom nauczania danego języka.

Germanitas
Szkoła Języków Obcych
al. Piłsudskiego 31
35-074 Rzeszów

Tel. +48 17 852 76 68
www.germanitas.pl


Kursy językowe: przygotowawcze, specjalistyczne, język fachowy
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.6/5 (oddane głosy: 2)
Germanitas Rzeszów, 4.6 out of 5 based on 2 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych