Skrivanek Rzeszów

Skrivanek działa w Europie Środkowo-Wschodniej od 1994 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczaniu może oferować swoim klientom najwyższy poziom usług w atrakcyjnych cenach. Gwarancją najwyższej jakości usług jest Certyfikat EN ISO 9001:2008 uzyskany w 2010 roku w wyniku zewnętrznego audytu przeprowadzonego przez niemiecką firmę TÜV.

Skrivanek e-Solutions to szkoła językowa specjalizująca się w prowadzeniu kursów oraz szkoleń językowych dla firm oraz instytucji. Klienci szkoły mają do wyboru różne metody i formy nauki języków obcych. W ofercie szkoły znajdują się zarówno szkolenia ogólne, szkolenia i kursy biznesowe czy też z poszczególnych branż. Szkolenia mogą się odbywać tradycyjnie poprzez kontakt kursantów z lektorem jak i drogą internetową.

Poza rozbudowaną ofertą szkoleń językowych Skrivanek oferuje również szereg usług związanych z tłumaczeniami. Mowa tu o tłumaczeniach pisemnych, ustnych czy też konferencyjnych. Szkoła przeprowadza również szereg szkoleń przygotowujących do egzaminów na certyfikaty międzynarodowe.

Skrivanek
Szkoła Języków Obcych
ul. Wita Stwosza 39
35-113 Rzeszów

Tel. +48 17 859 15 45
www.skrivanek.pl


Kursy językowe: angielski, dla firm, instytucji
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych