Masterschool Rzeszów

Masterschool funkcjonuje na rynku rzeszowskim od ponad 9 lat. W tym czasie szkole udało się zgromadzić zespół sprawdzonych lektorów, wypracować własne metody nauczania i współpracy ze słuchaczami. Każda grupa jest odpowiednio dobrana zarówno pod względem poziomu opanowania języka jak i wieku.

W ofercie szkoły znajdują się języki angielski, francuski, hiszpański, włoski oraz niemiecki. Jeżeli chodzi o grupy wiekowe to mamy do czynienia z kursami dla dzieci w tym dla dzieci w wieku przedszkolnym, młodzieży oraz osób dorosłych. Oferta obejmuje kursy standardowe, konwersacyjne jak i przygotowujące do egzaminów tak gimnazjalnych czy maturalnych jak i certyfikatów językowych.

Oprócz tego w ofercie Masterschool znajdują się również kursy języka dla osób powyżej 55 roku życia. Szkoła zajmuje się także organizacją kursów oraz szkoleń językowych dla firm oraz klientów instytucjonalnych. Mogą to być na przykład specjalistyczne szkolenia językowe dedykowane dla specjalistów z różnych branż i zawodów.

Masterschool
Szkoła Języków Obcych
ul. Rejtana 53a
35-326 Rzeszów

Tel. +48 17 85 86 390
www.masterschool.pl


Kursy językowe: dzieci w wieku przedszkolnym, młodzieży, osób dorosłych
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)



Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych