K&K School of English Kraków

K&K School of English działa na rynku edukacyjnym nieprzerwanie od 1991 roku. Przez ten czas zdołała zgromadzić bezcenne doświadczenie w nauce języków obcych na wielu płaszczyznach. Szkoła oferuje pełny zakres kursów języka angielskiego, czyli ogólne dla wszystkich grup wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli), kursy przygotowujące do egzaminów Uniwersytetu Cambridge, matury, egzaminów gimnazjalnych.

W ofercie znajdują sie również kursy specjalistyczne dla osób prywatnych jak i dla klientów biznesowych. Oprócz kursów w roku szkolnym szkoła prowadzi również intensywne zajęcia z języka angielskiego w czasie wakacji. W ofercie znajdują się zarówno kursy prowadzone w szkole jak i poza granicami kraju w Wielkiej Brytanii.

Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. Specjalne kursy przygotowują słuchaczy do popularnych egzaminów takich jak FCE, CAE, CPE, IELTS, Young Learners. Lektorzy kładą nacisk na indywidualne podejście do kursantów i wybór odpowiedniego poziomu zaawansowania zajęć. Szkoła zajmuje sie również promocją kultury krajów anglojęzycznych.

Biuro K&K School of English
Szkoła Języków Obcych
al. Jana Pawła II 178
31-982 Kraków

Tel. +48 12 644-78-27
www.kandk.krakow.pl


Kursy językowe: dzieci, młodzież, dorośli
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 3.0/5 (oddane głosy: 5)
K&K School of English Kraków, 3.0 out of 5 based on 5 ratingsLiczba opinii: 1 do 'K&K School of English Kraków'

 1. Anna pisze:

  Gorąco NIE POLECAM tej szkoły !!! Jeśli chcesz się nauczyć języka – omijaj ta szkołę z daleka. Placówka nastawiona jedynie na zysk, dyrekcja nie liczy się ze zdaniem słuchaczy. Fatalne warunki nauki w budynku przy ul.Tuwima – ciasne sale, często z rozkładanymi blatami przy krześle, salka w piwnicy wiecznie zimna i śmierdząca. Lektorzy – zwłaszcza obcojęzyczni brani chyba z łapanki, lekceważą pracę. Na zajęciach uczą gramatyki – z fatalnym skutkiem, zamiast praktykować konwersację. Egzaminy to ściema i strata czasu, każdy musi je zdać a dyrekcja puszy się swoimi osiągnięciami dydaktycznymi. Najpierw są tzw. egzaminy próbne żeby pokazać uczniom co będzie na egzaminie, strata czasu !!! Dyrekcja zaleca sztywne trzymanie się podręcznika co skutkuje mało ciekawymi zajęciami. Byłam uczennicą kursu hiszpańskiego co jest już kompletną porażką w tej szkole !!! Przez cały rok niemal nie konwersowaliśmy. Panuje tam zasada – płać i nic nie gadaj !!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych