Big Ben Zielona Góra

Szkoła Big Ben oferuje swoim słuchaczom sześć poziomów nauczania języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz rosyjskiego w zależności od wymaganego i posiadanego stopnia zaawansowania. Celem zajęć prowadzonych w szkole jest przygotowanie osób uczących się do egzaminów międzynarodowych potwierdzających znajomość językową. Zajęcia w Big Ben learn&work – nauka i praca odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Ilość osób w grupach może być zróżnicowana tym niemniej grupa nie może być mniejsza aniżeli osiem oraz nie większa niż czternaście osób. Firma Big Ben oferuje swoim klientom pomoc w znalezieniu pracy w krajach Unii Europejskiej.

Poza tym proponuje pełne przygotowanie osób chcących pracować za granicą naszego kraju do nowych warunków pracy i życia panujących w krajach unijnych. Pomoc w tym zakresie jest prowadzona kompleksowo, czyli obejmuje między innymi pomoc w pisaniu CV, rozmowy doradcze, pomoc przy transporcie czy na przykład pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Big Ben
Szkoła Języków Obcych
ul. Stanisława Moniuszki 7
65-419 Zielona Góra

Tel. +48 68 323 60 60
www.bigben.zgora.pl


Kursy językowe: angielski, niemiecki, francuski
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 4.8/5 (oddane głosy: 2)
Big Ben Zielona Góra, 4.8 out of 5 based on 2 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych