BRITISH & AMERICAN CENTRE Kielce

Szkoła BRITISH & AMERICAN CENTRE została założona w 1996 roku. Zajęcia w szkole prowadzone są przez cały tydzień również w sobotę i niedzielę, co pozwala klientom na maksymalne wykorzystanie wolnego czasu na naukę języka. BRITISH & AMERICAN CENTRE jest również centrum egzaminacyjnym London Tests of English oraz Educational Testing Service.

Szkoła oferuje wstępną ocenę znajomości języka potencjalnego kursanta co pozwala na wybór odpowiedniego kursu i poziomu nauki. Zajęcia prowadzone są dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W swojej ofercie szkołą posiada zajęcia zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla klientów biznesowych czyli firm. Oprócz tego szkoła oferuje zajęcia dodatkowe czyli na przykład kursy przygotowujące do matury zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

Do dyspozycji słuchaczy jest szereg pomocy naukowych ułatwiających zdobywanie wiedzy jak i bogato wyposażona biblioteka. Zajęcia prowadzone są przez lektorów jak i native speakerów. Jeszcze jednym atutem mogą być symulacje różnego typu egzaminów ustnych.

BRITISH & AMERICAN CENTRE
Szkoła Języków Obcych
ul. Jana Pawła II 13
25-025 Kielce

Tel. +48 41 362 20 23
www.jezykobcy.com


Kursy językowe: dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 0.0/5 (oddane głosy: 0)Dodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych