Bloom Lublin

Szkoła Bloom specjalizuje się w nauczaniu język angielskiego dzieci oraz osób dorosłych powyżej 35 roku życia. W ramach oferty dla dzieci i młodzieży mamy do czynienia z podziałem na kilka grup wiekowych, czyli na dzieci w wieku między7, a 9 rokiem życia, następnie między 10, a 12 oraz 13-18 lat.

Poza tym prowadzone są kursy dla młodzieży przygotowującej się do egzaminów gimnazjalnych oraz egzaminów maturalnych zarówno na poziomie podstawowym jak i na poziomie rozszerzonym. Atutem szkoły są małe grupy skupiające od 6 do 10 kursantów, dzięki czemu lektor może w indywidualny sposób dotrzeć do każdego kursanta. Grupy zorganizowane są nie tylko pod względem wiekowym, ale również pod kątem posiadanych już umiejętności.

Szkoła uczy na wszystkich poziomach zaawansowania języka angielskiego. Każdy kurs rozpoczyna się bezpłatnym testem kwalifikacyjnym mającym za zadanie określić stopień posiadanej wiedzy. Po każdym semestrze słuchacz pisze test końcowy pozwalający przejść mu na kolejny poziom zaawansowania języka.

Bloom
Szkoła Języków Obcych
ul. Ułanów 7
20-554 Lublin

Tel. +48 81 527 40 79
www.bloom.edu.pl


Kursy językowe: angielski, przygotowawcze, dla dzieci i młodzieży
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 2.3/5 (oddane głosy: 3)
Bloom Lublin, 2.3 out of 5 based on 3 ratingsDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych