EUROlink Lublin

Szkołą języków obcych EUROlink uczy języka angielskiego jak i przygotowuje do szeregu egzaminów i certyfikatów. W szkole możemy liczyć zarówno na zajęcia dla dzieci jak i dla osób dorosłych. Swoją ofertę EUROlink kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i do klientów biznesowych, czyli firm.

W ramach oferty mamy, zatem do czynienia z kursami ogólnojęzykowymi, specjalistycznymi, biznesowymi czy przygotowującymi do egzaminów. W przypadku wspomnianych egzaminów mogą to być kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym oraz do certyfikatów. Nauka prowadzona jest na wszystkich poziomach zaawansowania.

Oprócz kursów prowadzonych w roku szkolnym mamy również możliwość skorzystania z kursów wakacyjnych. Mamy do czynienia również z kursami konwersacyjnymi dla dorosłych. Oferta dla klientów biznesowych zainteresowała już wiele firm jak i instytucji takich jak Telekomunikacja Polska S.A., Miejski Urząd Pracy w Lublinie. Czy Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie.

EUROlink
Szkoła Języków Obcych
ul. Zbożowa 22 A
20-827 Lublin

Tel. +48 81 740 88 81
eurolink.edu.pl


Kursy językowe: ogólnojęzykowe, specjalistyczne, biznesowe
VN:F [1.9.22_1171]
Zagłosuj i oceń szkołę językową:
Jak oceniasz dobór grupy względem poziomu języka słuchaczy?
Jak oceniasz lektorów (przygotowanie do zajęć, przekazywanie wiedzy)?
Jak oceniasz dogodność dni i godzin zajęć oferowanych w szkole?
Jak oceniasz aspekt organizacyjny (sale, pomoce i materiały dodatkowe)?
ŚREDNIA OCENA: 1.0/5 (oddane głosy: 1)
EUROlink Lublin, 1.0 out of 5 based on 1 ratingDodaj swoją opinię o tej szkole języków obcych